Utrata przytomności u 76-letniej kobiety

witam bardzo moja babcia dziś nocy zaczeło bardzo mocno bolec nogi ze asz nie moga isc ale jaos doszła i za jaosm chwile strciła pszytomność na 3 min babcia co noc pszykrwa sie bardzo mocno koce i kołdrom zeby nie było jej zinom pszkrywa sie tym kocem asz tak ze asz po nogi bardzo mocno sie zaciska prosze o mocno lub rade cos sie takiego stało

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Babcia powinna być niezwlocznie oceniona przez lekarza. Proszę jak najszybciej udać się do najbliższej izby przyjęć.