Utrata wagi i bladość a wyniki badania krwi

Witam. Zrobiłam profilaktycznie badania krwi ponieważ ostatnio bardzo ubywam na wadze a nie bardzo mam z czego (49-50kg) a blada jestem jak ściana. Wszystkie parametry wyszły w normie oprócz MONO# 0,710^3/uL a norma 0,2-0,4 oraz żelazo 150,2 ug/dL przy normie 37,0-145,0. O czym to może świadczyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wszystkie pozostałe wyniki są prawidłowe, to najpewniej nie ma powodów do niepokoju. Pełny wynik powinien jednak ocenić lekarz, który zlecił wykonanie badania.