Uwarunkowania genetyczne a przerzedzenia włosów

Witam.Jestem pacjentka trychologa.Zrobiłam badania m.in. miedzi i wynik mam 238 ponad norme; czy ten wynik jest juz niebezpieczny dla zdrowia?czy moze tu byc podejrzenie choroby Wilsona?jaki jest wynik juz niebezpieczny/toksyczny?Dodam ze bardzo wypadaja mi wlosy i mam znaczne przerzedzenie uwarunkowane genetycznie; lat 40; wynik cynku 110; biore pigulki antykoncepcyjne; zelazo i witamina d3 w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać sie do lekarza dermatologa i postepowac zgodnie z zaleceniami. co do choroby wilsona konieczna dalsza diagnostyka,. prosze koniecznie udac się do lekarza gastroenterologa.