Wypadanie włosów u 19-latka a możliwe przyczyny

Witam mam bardzo duzy problem ,jestem w okresie dojzewania i nosze poldlugie wlosy ktore bardzo wypadaja mi. Wydaje mi sie ze czolo jakby sie leciutko wydluzylo i zauwazylem u siebie przerzedzenie sie wlosow. Pod prysznicem bardzo mi wypadaja kiedy wyciagam praktycznie wlosy po kazdym umyciu i widze ze jestem coraz bardziej tym przerazony .Zaczynam panikowac ,moj ojciec i moja mama maja 40 lat i maja swoje wlosy nie lysieja niebwiem co mi sie zaczyna dziac. Mam baby hairy ale wlosy wypadaja.

Należałoby wykonać badania hormonalne i udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub trychologa, który dobierze odpowiednią kurację lekową oraz zabiegi.