Wypadanie włosów, swędzenie skóry głowy i nieprzyjemny zapach

Witam, od kilku miesiecy dosyc mocno wypadaja mi wlosy..jestem przerazona po kazdym myciu wlosow, gdyz garsciami usuwam je z wanny.... wyniki badan krwi mam dobre... Skora glowy swedzi i boli w niektorych miejscach, jest tez bardzo przesuszona...gdy sie podrapie po glowie na palcach zostaje nieprzyjemny zapach... do dermatologa ciezko sie dostac, Bardzo prosze o pomoc i porade. Z gory dziekuje... Majka B.

Piotr Pilarski

Niestety bez zbadania nie mogę nic poradzić. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego lub prywatnie u dermatologa.

Pozdrawiam.