Uwidocznienie się cienkich żyłek na stopach i popękane naczynka a poparzenie słoneczne

Witam, Bardzo mnie martwi ze w tak krotkim czasie pojawilo mi sie mnostwo cienkich zylek na stopach a ostatnio widze sine popenkane naczynia. W sierpniu kiedy bylo dosc goraco zasnolem lezac na sloncu i od tego bardzo spuchly mi stopy, byly rowniez popazone od slonca.

Witam! Opisane zmiany mogą być spowodowane nadmierną ekspozycją na promieniowanie słoneczne. Jeśli objawy nie będą miały tendencji do zmniejszania się powinien obejrzeć je lekarz.