Cienkie naczynka a marznięcie stóp i dłoni

Badanie usg tętnic dolnych na kończynach wyszło dobre lekarz który mi robił badanie powiedział że mam naczynka cienkie jak u małego dziecka, czy można coś z tym poradzić??bo mam dolegliwość związaną z marznięciem stóp i dłoni??leczyłam sie u chirurga naczyniowego jednak nie trafił mi z żadnym lekiem do kogo teraz się udać???

Obecnie reklamowany preparat na zimne stopy i dłonie można również wypróbować (Reguterm)
U lekarza może Pani otrzymać krople z kofeiną.