Jak uporać się z nadmierną potliwością stóp, dłoni, pach i odbytu?

Mam problem z nadmierna potliwością stóp, dłoni, pach i odbytu. Pocenie się występuje niezależnie od sytuacji i temperatury. Na pachy w miarę skutecznie działa antidral, na dłonie i stopy ostatnio wypróbowałem krem Uro - pomaga, jedyny minus to wysuszona skóra. Zastanawiam się, czy ten krem można stosowac także na odbyt. Czy stosowanie go w tym miejscu może wywołać niepożądane efekty? Proszę o odpowiedź, problem jest bardzo uciążliwy.

Stosowanie kremu przeznaczonego do skóry na śluzówkę może odnieść więcej szkody niż pożytku. Można natomiast stosować go na skórę z pominięciem śluzówki. Jednym z naturalnych sposobów walki z nadpotliwością jest suplementacja witaminy D, witamin z gruy B i picie herbaty z szałwii.