Uwidocznione dwa pęcherzyki ciążowe i brak czynności serca zarodka

Witam, Czy jest jeszcze jakaś szansa, czy coś mam robić?? Ostatnia miesiączke 25 lipca. Właśnie wróciłam od lekarza i usłyszałam abym sobie za dużych szans nie dawała :-( USG: W powiększonym trzonie macicy uwidoczniono pojedyńczy pęchęrzyk ciążowy o wym MSD 25mm co odpowiada ciąży 7,3 Hbd.[b]Uwidoczniono dwa pęcherzyki ciążowe. W pobliżu jednego widoczne echo zarodka o wym. CRL. 3,1mm. Nie uwidoczniono czynosci serca zarodka Za tydzień mam przyjść na USG i podjąć decyzję co dalej. Tak żle jest?

Piotr Pilarski

Niestety, jeśli brak jest czynności serca wskazuje na poronienie jednak proszę jeszcze poczekać na wynik kolejnego USG być może wtedy były trudne warunki do uwidocznienia akcji serca.

Pozdrawiam.