Uwidoczniono niewielki wysięk w zachylku nadrzepkowym
Badanie USG.W badaniu uwidoczniono niewielki wysięk w zachylku nadrzepkowym.Na klykciach k,udowych cechy chondromalacji II/III.Wiązadlo rzepki,troczki rzepki-bez cech patologii Scięgno mięsnia czworoglowego z cechami entezopatii.Wiązadlo poboczne piszczelowe,poboczne strzalkowe- bez cech patologii.Wiązadlo krzyzowe-bez cech patologii.Ląkotki-przysrodkowa- z cechami zmian degeneracyjnych,boczna w widocznym zakresie bez cech patologii.Dól podkolanowy-bez cech patologi,czy to cos powaznego

MĘŻCZYZNA, 57 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam,
to zmiany zwyrodnieniowe które niestety będą postępować. Zwolnić postęp mozna stosując preparaty z chondroityną i kwas hialuronowy (lub osocze bogatopłytkowe) dostawowo.