Uwidoczniony pęcherzyk 4,3 mm i 3 negatywne testy ciążowe

Witam. Moja sytuacja jest dość skomplikowana. Ostatnia miesiączka 15grudnia . Uwidoczniony pęcherzyk 4,3mm. Nie rośnie. Co do tego 3 testy negatywne. Zadnych oznak ciązowych. Co mam o ty sądzić co to jest?

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani w jaki sposób uwidoczniono pęcherzyk. W takiej sytuacji proszę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem ginekologiem aby wyjaśnić przyczyny tej rozbieżności.