Pęcherzyk 2 mm bez echa zarodka i pęcherzyka żółtkowego

Witam, ostatni okres miałam 23 lutego. 21 marca robiłam test wyszedł negatywnie. 26 marca już druga słaba kreska. 30 już dwie mocne kreski. Od półtorej tygodnia boli mnie podbrzusze więc wczoraj poszłam do lekarza. Na USG sam pęcherzyk 2 mm, bez echa zarodka i pęcherzyka żółtkowego. Lekarz nie dał mi żadnych leków. Czy powinnam się martwić?

Trzeba poczekać, taki wynik może świadczyć o bardzo wczesnej ciąży, więc zarodek może nie być widoczny Myślę, że kontrolne USG za 2-3 tygodnie powinno wyjaśnić konkretnie sytuację. Oczywiście musi Pani być pod stałą opieką prowadzącego ginekologa i spełniać jego zalecenia.