Uwypuklenie na środkowym palcu dłoni

Witam mam na imie Justyna. Na środkowym palcu dłoni na poduszce zribiło mi sie cos w rodzaju odcisku, uwypuklenie zakonczone kółkiem o jasnym kolorze.Boli gdy dotkne ,jest nieestetyczne i przeszkadza ,coraz bardziej rosnie jest twarde.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.