Uzależnienie od heroiny u partnera

Witam, mój chłopak jest uzależniony od opiatów chodzi mi tu o heroine szczegónie (dożylnie). Wczoraj w ramach kontroli partnerskiej spradziłam go multi testem sprawdam go tak 2 razy w tyg. zawsze obydwie kreki wychodzily mi idealnie ciemne jak kazde aczkolwiek wczoraj kreska pojawila sie bladsza (oczywiscie przy heroinie) ja wiem ze to oznacza ze wynik jest negatywny aczkolwiek martwie sie czy to nie jest sygnal ze w ostatnim czasie mial z tyym stycznosc i dlatego kreska jest bladsza.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli pojawiły się dwa prążki, wynik jest ujemny. Proszę bowiem pamiętać, że intensywność barwy prążka testowego może być słabsza lub mocniejsza niż prążka kontrolnego.