W jaki sposób pomóc dziecku z zapaleniem oskrzeli?

mój syn ma katar i kaszel lekki ,kilka razy wymiotował,byłam u lekarza i stierdził zapalenie oskrzeli mój syn ma rok,dał antybiotyk,bierze go juz 3 dni a ja nie widze poprawy a nawet wydaje mi sie ze jakby sie pogorszyło bo zjadał wszystko a teraz zajedwie połowe i to nie zawsze,nie wiem czy lekarz zbyt pochopnie nie podał antybiotyku.co mam zrobić,żeby pomoc jakos dziecku?

Witam
Proszę Panią w takiej sytuacji należy skontrolować dziecko ponownie u pediatry.
Jaki to antybiotyk? Czy było zrobione zdjęcie rtg klatki piersiowej? Jakieś inhalacje były przypisane??

MYale że ponowną kontrola nawet dziś jest konieczna stan dziecka się pogarsza według Pani opisu nie ma na co czekać......