W jaki sposób pozbyć się krwiaka na kolanie po skręceniu więzadła bocznego piszczelowego?
Witam,od dwóch tygodni mam nogę w szynie od uda do kostki,ponieważ skręciłem wiązadło boczne piszczelowe.Od wczoraj wyszedł mi krwiak na kolanie i na usg wyszło mi-znaczna zwiększona ilość płynu w zachyłku nadrzepkowym,bocznym i przyśrodkowym,więzadło poboczne piszczelowe z widocznym krwiakiem uszkodzenie 2 stopnia,widoczna szczelina pęknięcia przytorebkowego w łąkotce przyśrodkowa w zakresie trzonu w zakresie rogu tylnego zmiany degeneracyjne. W jaki sposób pozbyć się tego krwiaka ?

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji może okazać się konieczne wykonanie punkcji. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.