W jaki sposób słodzić córeczkę?

mam pytanko, jestem mężczyzną i mam 21 lat :) chcemy z narzeczoną mieć córeczkę Oliwie i mam kilka pytań :) 1. Cz można jakoś pomóc sile by spłodzić Córeczkę (słyszałem że należy kochac się na początku dni płodnych ? ) 2. czy mogę jakoś naszykowac nasienie ? chodzi mi czy lepiej wstrzymac wytrysk spermy przed zapłodieniem ??? jak tak to przez jaki czas i czy "stara" sperma która nie doczekala się wytrysku przez długo czas będzie miało jaki kolwiek wpływ na dziecko ? 3. proszę napisac mi rady

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Nie istnieją medycznie potwierdzone metody naturalnego poczęcia dziecka, których zastosowanie pozwoli na pewne ustalenie płci. Rzeczywiście, plemniki 'żeńskie' są z reguły wolniejsze, ale żyją dłużej - stąd teoria o początku dni płodnych i zaplanowaniu stosunku na 2-3 dni przed owulacją.