W jakiej pozycji spać w pierwszej ciąży?

Jak spać w ciąży ? Można na plecach i prawym boku ?? Każdy mówi mi ze można na lewym boku tylko bo wtedy dziecko urodzi sie zdrowe .. A na prawym boku i plecach dziecko moze urodzić sie niedotlenione i chore !

Lek. Tomasz Budlewski

sposób spania zależy od tygodnia ciąży. najlepszą pozycją jest pozycja na lewym boku, ale jeżeli będzie Pani spała inaczej to nie ma wpływu na dziecko