W jakim okresie mogło dojść do zapłodnienia?

Witam. Termin porodu 18 czerwca. Okres ostatni 11 września. Cykle 26-29 dni, miesiączka zwykle 4 dni. Kiedy zaplodnienie? Dzień przed okresem była taka możliwość? 23 września robiony test wyszedł negatywnie natomiast 3 października jasno bladą kreska.

Lek. Michał Lenard

Do zapłodnienia doszło prawdopodobnie w okolicach 28 sierpnia, ale nie można tego stwierdzić ze 100% pewnością. Po zapłodnieniu test ciążowy jeszcze przez jakiś czas jest niewiarygodny, powinno się go wykonać w dniu spodziewanej następnej miesiączki. Pozdrawiam!