W obu piersiach struktury guzkowe i zmiany węzłowe w dole pachowym

Witam. Opis Ws. 1/2 PL dobrze ograniczona struktura guzowata o wym 33x25x35mm , gestośc 53j.H ulega wzmocnieniu kontrastowemu głównie na obwodzie.Wws 6,10 PL pogrubienie przegród międzyzrazikowych o char. włóknienia z towarzyszącymi obszarami mlecznej szyby. W obu piersiach struktury guzkowe PL częś dolna 8mm, górna 24mm,5mm. PP częśc dolna 15mmgórna 25mm. W dole pachowym zmiany węzłowe 10mm kształt kulisty.Zmiany guzowe w obu nadnerczach 35x20mm,20x15. Proszę o opinie tego wyniku

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie badań aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego.