W żołądku obecna jasna wydzielina bez zmian patologicznych

Witam! Dzisiaj miałam gastroskopię i mam za miesiąc wyniki. Bardzo bym prosiła o pomoc w interpretacji wyniku. Przełyk-endoskopowo w granicach normy. Wpust prawidłowo napięty. Żołądek-motoryka prawidłowa. W żołądku obecna jasna wydzielina bez zmian patologicznych. Śluzówka dna-bez zmian. Śluzówka trzonu, antrum-bez zmian. Odźwiernik symetryczny drożny. Dwunastnica- Opuszka -bez zmian. Część zaopuszkowa- bez zmian. Wnioski: Status normalis. test na Hel. Pylori -ujemny. Dziękuje

Renata GrzechociĹska

Wynik badania świadczy o stanie prawidłowym, nie znaleziono żadnej patologii.