Wada serca u płodu w 36 tygodniu ciąży

Witam. Aktualnie mam 36 skonczonych tyg ciazy, tydzien temu dowiedzialam sie ze moje dziecko ma wrodzona wade serca DORV VSD. Mój swiat sie zawalil gdyz z mezem juz 3 dzieci pochowalismy. Chcialabym sie dowiedziec czy po urodzeniu bede go miala przy sobie (urodzenie przez CC), w jakim czasie bedzie mial operacje, kiedy do domu i najwazniejsze jakie ma szanse na przezycie moj synek przy takiej wadzie. pozdrawiam Katarzyna

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani, to forum nie jest dobrym miejscem na odpowiadanie na tak poważne pytania. Kardiologia dziecięca zrobiła w ostatnim czasie duży postęp. Myślę, że konsultujący kardiolog da Pani znacznie precyzyjniejsze odpowiedzi po zbadaniu dziecka ( jeszcze wewnątrzmacicznie )