Wada wzroku -3,25 a konieczność zmiany okularów

Mam wadę wzroku -3,25, tak wyszło z ostatniego badania. Cały czas noszę okulary -3. Nie widzę w nich szczegółów z daleka. Inny okulista, u którego byłam, powiedział, że mam wadę wzroku -3 i dlatego nie wypisał mi recepty.... Czy powinnam zmienić okulary na większe (-3,25), czy zostać przy starych?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy badanie było tylko komputerowe czy także ręczne? Proponuję udać się ponownie i najlepiej ręcznie sprawdzić jakie okulary będą dla Pani najbardziej odpowiednie.