Wada wzroku a praca jako automatyk sterowania ruchem

Mam propozycje pracy jako automatyk sterowania ruchem na pkp jednak wsród wymagań zdrowotnych jest 1 kat.wzroku.Wszystkie kolory rozpoznaje prawidłowo. Niestety na tablicach Ishihary nie widzę tych cyferek tylko niektóre widzę.Czy ta wada wyklucza mnie jako automatyk czy może jest jakaś szansa?

Witam.
W przypadku tego opisu stanowiska pracy widzenie wszystkich barw ( w tym barw dopełniających) jest bezwzględnie potrzebne.
Pozdrawiam