Wada wzroku i wybór szkieł kontaktowych

Dzien Dobry ! Moja wada wzroku to : prawe oko 0,25 , -2,00 ,176 a lewe oko 0,25 , -2,25, 174. Chcialabym kupic szkla kontaktowe ale nie wiem czy powinno byc to z tymi samymi parametrami co do okularow ? Czy to sie jakos inaczej przelicza ... z gory dziekuje za odpowiedz

Witam.cylindry -2.25 są.soczewki tego typu sie przymierza bo soczewka totuje sie na rogowce.trzeba to zobaczyc w lampie szczelinowej.jak juz sie dobierze to mozna wtedy zamawiac przez internet.pozdrawiam