Waga dziecka w 36. tygodniu ciąży

witam jestem na początku 36 tygodnia ciazy dokladnie 35 plus 2...boje sie bo moja mala wazy nie całe 2100 gram...robili mi usg dopplera i wszystko ok...ale co z ta waga czy mam sie martwic czy moja mala moze nadrobic swoja wage?

Przez ostatnie 4 tyg dziecko przybiera na wadze ok 1 kg więc spodziewana waga przy porodzie to ok 3100 g więc nie jest żle .