Wahania, szum, mrowienie po prawej stronie głowy

Witam od 4 m-cy a dokładniej od marca mam problem z prawą częścią ciała ( najczęściej twarz), prawą ręką i prawą nogą. Zaczęło się od głowy : wahania, szum, mrowienie po prawej stronie głowy. Potem pojawiło się na twarz, mrowienie nos i oczny. Potem od czerwca zaczęła mi się drętwieć prawej ręki i nogi a uczucie ręki i nogi jak mrowienie, ból i zimne. To nie jest ból tępy i ciągły tylko drażniący jakby piękący i przy ucisku ręki i odczuwam ból, mrowienie i podobne jak z głową. Więc co to może?

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.
Proszę udać się do lekarza, przyczyn może być wiele. Diagnostyka jak sądzę nie będzie prosta