Wahania temperatury ciała przy prawidłowych wynikach badań krwi

Witam. Trzy tyg temu zauważyłam że mam dziwne wachania temperatury ciala tj. Od ok 19 do rana do ok 11 mam tem prawidlowa 36,3-36,6. Później się podwyższa i od ok 11-18 jest w granicach 37-37,1. Dobrze się czuje nic mnie nie boli jestem po miesiaczce. Wyniki mam dobre morf z rozkazem, ob, crp, watrobowe w normie. Wątroba nie powiekszona wezly chlonne ok. Dlaczego tak się dzieje z moja temp? Stresuje mnie taka sytuacja wiec nie wiem czy to może mieć też wpływ na podwyzszona temp.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli w badaniach wszystko jest prawidłowo- można się tym nie martwić, tylko kontrolować- niektóre osoby mają nieco wyższą podstawową temperaturę ciała. Proponuję zbadać jeszcze hormony tarczycy.