Wątroba jednorodna, niepowiększona o nieznacznie podwyższonej echogeniczności
Proszę o interpretacje wyniku badania USG Jamy Brzusznej.Wątroba jednorodna,nie powiększona o nieznacznie podwyższonej echogeniczności. Proszę o pomoc bardzo pilne.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Nieznacznie podwyższona echogeniczność nie musi świadczyć o patologii. Wynik USG prawidłowy. Powinien on zostać skonsultowany z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.