Wątroba z cechami stłuszczenia w wyniku USG a szczepienie przeciw żółtaczce

Dobry wieczór, proszę o pomoc - wyniki usg: wzmożony echogram miąszu, zatarty rysunek naczyniowy wątroba z cechami stłuszczenia, ALT42, AST29, GGTP360. Boli mnie głowa, samopoczucie fatalne, brak sił. Mam planowe szczepienie na żółtaczkę przed zabiegiem chirurgicznym, nikt nie wie czy mogę się zaszczepić

Raczej w takim przypadku nie ma przeciwwskazań do szczepienia przeciw WZW typu B i należałoby takie szczepienie wykonać przed zabiegiem w planowym okresie zgodnie z zaleceniami.