Wczesna ciąża i wielkość pęcherzyka

Witam. Mam 25 lat. Jestem we wczesnej ciąży, ale boję się, że mój pęcherzyk jest za mały. Lekarz powiedział, że ma 0,35 cm na ciażę 4 tygodnie +1 dzień. Czy pęcherzyk jest odpowiedniej wielkości? I jak szybko on rośnie odnośnie tygodni? Proszę o szybką odpowiedź.

Witam!

Pęcherzyk ciążowy jest prawidłowej wielkości. W 4 tygodniu ciąży jego wymiary powinny wynosić 3-4 mm, więc znajduje się idealnie po środku normy.

Od tego czasu pęcherzyk powinien wzrastać ponad 1,1 mm na dobę.