Wczesna miesiączka a zmiana klimatu

Witam. Uprawialem seks z moja dziewczyna dzień przed okresem, skończyłem poza nią, a teraz dostała okres półtora tygodnia wcześniej. Dodam, że jest teraz na wakacjach za granicą, jest tam dużo cieplej, nawet gorąco itp... Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli okres jest normalny to raczej prawdopodobieństwo ciąży jest raczej bardzo niskie. Proponuje po powrocie wykonać badanie beta hcg z krwi.