Wędrujące bóle kości lub stawów o stosunkowo niewielkim nasileniu

Dzień dobry, od dwóch tygodni odczuwam wędrujące bóle kości lub stawów, o stosunkowo niewielkim nasileniu, ale jednak bardzo uciążliwe. Ciężko nazwać mi rodzaj bólu - ni to rwanie, ni kłucie. Bóle występują zarówno w przedramieniu jak i w zgięciu nadgarstka, palcach u rąk, stopie, dużym palcu u stopy, pod lewym obojczykiem, pod kolanem, w śródstopiu czy w łydce. Gdy w momencie bólu nacisnę miejsce, z którego on pochodzi, czuję mocne kłucie i nasilenie bólu. Bardzo proszę o radę.

Witam. Opisane dolegliwości mogą być wynikiem przejściowych stanów zapalnych lub zakażeń toczących się w organizmie. Niekiedy zdarza się jednak że takie bóle są pierwszym objawem poważnych schorzeń ogólnoustrjowych w związku z czym sugeruję konsultację z lekarzem poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i zdecyduje o konieczności poszerzania diagnostyki.