Węzły chłonne o nieco zatartej budowie

Witam. Czy wie ktos moze jak zinterpretowac wyniki ponize?: "Węzly chlonne o nieco zatartej budowie,z poszerzeniem strefy T?,z obecnosca licznych makrofagow,wsrod korych widoczne sa pojedyncze,duze komorki z wyraznymi jaderkami (immunoblasty,inne?) wymagajace oznaczen immunohistochemicznych na CD30 i CD15.Ponadto ogniskowo widoczne sa niewielkie skupienia neutrofilii. Jezeli ktos moglby pomoc,to bylabym bardzo wdzieczna.Pozdrawiam

Witam , wynik wskazuje na konieczność wykonania dodatkowych badań (immunohistochemicznych) , na razie wiadomo , że "cos w tych węzłach się dzieje" , ale nie musi to byc nowotwór , zż