Wynik histopatologiczny po biopsji węzła chłonnego na karku

Witam jestem po biopsji wezła chłonnego na karku 2x1 Wynik histopatologiczny: Wezeł chlonny o częsciowo zatartej budowie z ogniskowym włoknieniem i proliferacją histiocytów w strefie międzygrudkowej.Obraz nie wyklucza odczynowego zapalenia. Wskazane uzyskanie drugiej opini (Instytut Onkologi) lekarz prowadzacy zlecil wypożyczenie szkiełek.Szkiełka już sa w instytucie ale to wszystko tak bardzo długo trwa.Proszę o opinie czy wynik jest niepokojący ? Dziękuje

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej nie jest to nić groźnego, choć nie chciałabym wypowiadać się w takiej kwestii potrzeba do tego ''oka'' doświadczonego onkologa.