Wynik badania histopatologicznego po usunięciu węzła chłonnego

Proszę o interpretacje wyników. W lutym usunieto mi wezła chłonnego na karku 2x1 cm wynik hist pat" Materiał źle utrwalony Wskazane uzyskanie drugiej opini Instytut Onkolog"Niestety z powodu złego utrwalenia onkolog powiedział że nie da sie odczytać szczegółowego wyniku.Jestem pod obserwacja ale jeszcze miesiac do wizyty.Prosze o interpret ost bad.usg :Wzdłuż m.sutkow-obojczyk. w górnej parti 4 wezły chlonne o obniżonej echogen największe 8mm i 9x4 po prawej 10x3 Na karku zmieniony wez.chł 8x4

Do rozważenie ponowne pobranie kolejnego wezła, ale tym razem u chirurga który umie właściwie utrwalić, ważne jakie były wskazania do usunięcia węzła?