Interpretacja wyniku badania histopatologicznego po wycięciu całej tarczycy

witam prosze o int wyn bad hist-pat(wycięcie całej tarczycy z centr. uk. chlonnym).Wynik: MICROCARCINOMA PAPILLARE GLANDULAE THYROIDEAE BIFOCALIS, METASTASES CARCINOMATIS IN LYMPHONODULIS (1/2) W TKANCE TŁUSZZOWEJ OKOLICY PLATA PRAWEGO OKOLONACZYNIOWE OGNISKO RAKA SR 0,15CM-PRAWDOPODOBNIE PRZERZUTOwO ZMIENIONY DROBNY WEZEL CHLONNY WYNIK SC-T24:1,72% UWIDOCZNIŁ SI FRAGMENT TKANKI JODOCHWYTNEJ POLOZONY POWYZEJ CIECIA MOSTKA. Jesli wezly zostaly wyciete to dlaczego przerzut jest w scyntygrafii?

Witam. Fragment jodochwytnej tkanki w scyntygrafii tarczycy nie jest jednoznaczny z rozpoznaniem przerzutu. Proszę pozostać pod stałą opieką onkologa i postępować zgodnie z jego zaleceniami.