Wiarygodność elektronicznych testów ciążowych

Witam ! Chciałam dopytać się odnośnie wiarygodności testów ciążowych elektronicznych. Zrobiony u mnie test pokazał 1-2 tygodnie ciąży, czy jest to dokładny pomiar od samego zapomnienia ? Czy mogło dojść do zrobienia mojej dzidzi naprzykład 3 tygodnie temu bądz jeszcze wcześniej ? Czy jest dokładnie tak jak pokazuje zrobiony test.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane na wyniku testu wartości mogą być niemiarodajne. W celu ustalenia wieku ciąży proszę udać się do ginekologa.