Wiarygodność testu Bhcg z krwi robionego 37. dni po stosunku

jaka jest wiarygodność testu beta hcg z krwie robionego 37 dni po stostunku.? wynik wyszedł 0,12. Także niby ciąży brak. Czy mogę być pewna na 100 %. Czy jest możliwość pomyłki.?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie. Praktycznie można wykluczyć ciążę z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością.