Wiarygodność testu ciążowego z krwi 15 dni po stosunku

Dzień dobry, czy wynik badania laboratoryjnego beta hcg z krwi mogę uznać za w 100% prawdziwy 15 dni po stosunku? Mam cykle około 37 dni. Test wykonany w 25 dniu cyklu. Czy w moim przypadku testy należy robić później, czy te 2 tygodnie wystarcza?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej w tym okresie czasu test powinien być wiarygodny. Żeby być na 100% pewnym proponuję wykonać test jeżeli okres nie wystąpi w planowanym terminie.