Widoczna żyła na mosznie

Witam - mam jedna widoczna na mosznie pod skosem czerwona zyłę od jakiegos dluzszego czasu . chodz teraz na zdjeciu nie jest widoczna....kiedys jak bylem maly wbila mi sie drazga w moszne i mam blizne ( fot) -kiedys zdarła mi sie skorka z napletka i jest jasniejsza w tym miejscu skóra , myślałem ze wróci do wcześniejszego koloru ale minal rok i nadal mam inny kolor ( fot ) -na usg wykazalo mi guzek nadnerczy 7mm x 8mm na lewej nerce i ide na tomografie komputerowa czy potrzebny jest kontrast

Renata GrzechociĹska

Zależy od rodzaju badania jaki potrzebny jest lekarzowi, prawdopodobnie tak.

Jeśli lekarz tak zadecydował - to znaczy ,że jest potrzebny!!! Ja ,bez zbadania nic nie jestem w stanie powiedzieć , albowiem NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!!!! zż