Widoczne serie fal theta 7Hz o ampl.wyższej od amplitudy tła

Proszę o interpr eeg 8l. syna Zapis z zaburzoną organizacją przestrzenną.Czynn podstaw. zbyt wolna w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych skłąda się z fal 6-7Hz o ampl.do 50uV. W odprowadzeniach czołowych widoczne serie fal theta 7Hz o ampl.wyższej od amplitudy tła.RZ obecna.W HW w okolic. skroniowo-ciemieniowych widoczne są pojedyncze i w grupach fale wolne 4-5 HZ ustępujące po zakończeniu aktywacji.Zapis nieprawidł, nieprawidł zróżnicowanie przestrzenne,zbyt wolna do wieku czynność podstaw

Szanowna Pani
EEG u 8 letniego dziecka może zawierać dużo czynności wolnej: theta , Fale theta są już na pograniczu nieprawidłowości
Ważne Dziecko: jego stan ogólny, wywiad, podawane leki
Należy omówić EEG z Neurologiem, któy zna Dziecko i zlecił badanie
)Pozdrawiam