Widzenie za mgłą po zapaleniu siatkówki i naczyniówki

Od 2 tygodniu coś się zmieniło w moim widzeniu. Widzę za mgła. Wyrazistość wzroku wraca po kilkukrotnym mrugnięciu oczami. Jestem po zapalneniu siatkówki i naczyniówki

Witam. Brała Pani dłuższe leczenie miejscowe do oczu. Trzeba dać oczom ok. 6 tygodni na regenerację rzęsek w nabłonku spojówek i powierzchni rogówki. Zalecam jakiś regenerat np. HyloParin, HyloComod na dzień a na noc zel Corneregel 1x PLO. Pozdrawiam