Jakie objawy wzrokowe powinny mnie zaniepokoić?

dzień dobry. bardzo proszę o pomoc jestem osobą słabowidzącą wcześniakiem, 4,25 widzenia, mam stany pozapalne Siatkówki oczopląs uszkodzony nerw wzrokowy, lekkie zapalenie spojówek, męty w oku, lekką zaćmę, która w moim przypadku nie nadaje się do operacji ponieważ nic by to nie zmieniło, w jakości mojego widzenia, a wiąże się z ryzykiem utraty całkowitej wzroku,. od jakiegoś czasu zauważyłem widoczną przed oczyma Plamkę kolorów tak jak po popatrzeniu w słońce. byłem u kilku okulistów mam niby zespół suchego oka od jakiegoś czasu biorę krople nic nie pomaga oko piecze i czasem pojawia się zamglenie, które po kilkukrotnym mrugnięciu lub przetarciu oka znika zamglenie pojawia się przy patrzeniu na monitor komputera. Siatkówka przyłożona z badań tak wynika ciśnienie też dobre. Mam pytanie jakie objawy wzrokowe powinny mnie zaniepokoić? Jak mogę sobie ulżyć? Proszę o opinie, w przeciągu 4 miesięcy byłem u kilku okulistów, już nie mam pomysłu jak mogę z tym walczyć i co zrobić. Za pomoc dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się ponownie do lekarza okulisty aby określił objawy w Pani przypadku będące alarmem.