Większy porost włosów po depilacji plastrami

Czy możliwy jest rozrost włosów na ciele pod wpływem wyrywania ich plastrami z woskiem? W ten sposób usuwam wloski na rękach i wydaje mi sie ze coraz bardziej sie rozprzestrzeniają. Są coraz wyżej na ramionach na przykład

Renata GrzechociĹska

Witam.
Depilacja mechaniczna może powodować, że rosną szybciej i są mocniejsze. Może warto spróbować depilacji laserowej. Gdy włosy będą nadmiernie rosnąć warto rozpocząć diagnostykę hormonalną.
Pozdrawiam