Wielokierunkowa szczelina pęknięcia kontaktująca się z górną i dolną powierzchnią stawową w obrębie rogu przedniego łąkotki bocznej
Na jakie formy aktywności fizycznej mogę sobie pozwolić przy: według rezonansu: Zerwany ACL ,podejrzenie uszkodzenia o typie "rączki od wiadra" łąkotki przyśrodkowej Wielokierunkowa szczelina pęknięcia kontaktująca się z górną i dolna powierzchnią stawową w obrębie rogu przedniego łąkotki bocznej. Kolano trzyma sie dobrze, nie ucieka; jest stabilne i nie boli. Rehabilitacje mam, czy do czasu artroskopi i późniejszej rekonstrukcji mogę delikatnie biegać, jeśli nie występuje przy tym ból?

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Nie jest wskazana taka aktywność, tymbardziej bieganie, które dla kolan jest bardzo obciążające, sugeruję wstrzymać się z aktywnością do czasu artroskopii p ewentualną możliwość ćwiczeń zapytać lekarza prowadzącego lub rehabilitanta.