Wieloletnie dolegliwości zwyrodnieniowe i stawowe

mam wynik miano Igm 1:16 wątpliwy miano IgG 1:32 dodatni .proszę o interpretację.mam wieloletnie dolegliwości zwyrodnieniowe ,stawowe, neuropatyczne ,kręgosłupowe , ostatnio zaburzenia serca i parę innych i dlatego szukam przyczyn.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podała Pani w jakim kierunku zostały wykonane badania. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.