Więzadło krzyżowe przednie o zachowanej ciągłości z niewielką ilością płynu
badanie MR wykazało Łakotka przyśrodkowa cechy uszkodzenia II stopnia Więzadło krzyżowe przednie zachowanej ciągłości z niewielką ilością płynu wzdłuż jego przebiegu oraz niewielkim uszkodzeniem chrząstki stawowej nasady bliższej kości piszczelowej w miejscu przyczepu

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik należy skonsultować z ortopedą, który zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam