Wilgotny kaszel u 3-miesięcznego dziecka

Mój trzymiesięczny synek ma kaszel , jest on wilgotny , ani suchy, ani mocno mokry . Ma też delikatny katarek ale wydzielina jest przezroczysta i biała . Robię mu inhalacje z soli fizjologicznej 0,9 % , jednak kiedy mu przechodzi i przestaje robić inhalacje znowu się zaczyna . Synek nie ma temperatury i oprócz kaszlu czuje się dobrze i jest pogodny . Co robić ? czy cały czas mam robić inhalacje ? Przejdzie mu w końcu ten kaszel ? Anna

Proszę postępować według zaleceń swojego lekarza pediatry. Bez badania dziecka niewiele mozna powiedziec