Wiotkość kości i opuchlizna dłoni

dowiedziałam się ze mam wiotkość kosci oprócz tego wystepuje puchna mi palce i dłonie nie mogę około 2 dni ruszac palcami i wystepuje bol

Witam serdecznie. Opuchlizna dystalnych części kończyn może świadczyć o dodatkowym obciążeniu pod postacią np. niewydolności krążenia czy niewydolności prawokomorowej. Warto skorzystać z porady i badania lekarskiego.